Yazılım Geliştirme Web, Windows, Cloud

Özel Proje Geliştirme

Firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda son teknolojileri kullanarak web uygulamaları geliştiriyoruz. Sizin için zengin web uygulamaları geliştirirken ihtiyaçlarınızı iyi analiz ederek doğru çözümler sunuyoruz.Firmanızı daha çok kitleye ulaştırabilmek için mutlaka web ortamında olmalısınız. Müşterilerinizin sizi tercih etmesini sağlayacak adımlar atmalısınız.

Farklılaştığınız noktaları ortaya koyun

Bir müşteri sizinki gibi birçok diğer işletme yerine neden sizden satın almayı seçsin?

Ziyaretçilerinize işe yaklaşımınızı neyin benzersiz kıldığını anlatın. Belli bir alanda ya da yaklaşımında uzmanlaşıyorsanız onlara bunun nasıl olduğunu ve nedenini anlatın. Farklılaştığınız noktaları ortaya koymanız, ziyaretçilerinizin sunduğunuz hizmetler ya da ürünler hakkında daha çok bilgi sahibi olmasını kolaylaştırır.

Onların bilme ihtiyacını karşılayın

İnsanlar web'i önce temel bir araştırma yapmak için ve sonra işletmenize bakmak için kullanıyorlar. Araştırma sorularını öngörebildiğiniz ve yanıtlayabildiğiniz ölçüde ziyaretçileri kendinize çekebilirsiniz.

Bu içeriği oluşturmak için kendinize sorun: "Bu ürün ya da hizmet için pazara çıksaydım neyi bilmem gerekirdi?" Sonra bilgileri sunmanın farklı yollarını düşünün. Hizmetinizin ziyaretçilerinize nasıl bir yararı olacağını görmelerini kolaylaştırmak için siteniz hakkında bir-iki örnek olay eklemeyi düşünün. Bunlar müşterinin bir sorunu nasıl çözebildiğini ve hizmetinizden ya da ürününüzden yararlanarak güçlüklerin üstesinden nasıl geldiğini gösteren örnekler olsun. "Sık Sorulan Sorular" sayfası eklemeyi de düşünebilirsiniz. Bu tür bir SSS sayfası müşterinizin soracağını düşündüğünüz soruları yanıtlayan güçlü bir pazarlama aracı olabilir.

Öğretin

İşletmenizle ilgili makaleler yazmanız ve bunları sitenizde yayınlamanız, bir otorite olarak görüldüğünüz ve gıpta edildiğiniz bir duruma yol açabilir.

Makalelerinize erişme karşılığında ziyaretçilerinizden e-posta adreslerini istemeyi düşünün. Nitelikli potansiyel müşterilerle süregelen bir ilişki kurmanızı sağlayacak hedefli bir kişiler listesi oluşturur, özel teklifler sunar ve yararlı bilgiler vermeye devam edersiniz.

Görünürlüğünüzü artırın

Bir arama motoru için en iyi siteler her biri metin açısından zengin pek çok HTML dosyasından oluşan sitelerdir. Eğer makalelerinizden biri, daha fazla bilgi sahibi olduğunuz bir konuya değiniyorsa, makalenizde aşağıdaki gibi, ekstra bilgiler içeren bağlantılara (linklere) yer verin.

Örneğin: "Yağlı boya resim yapma hakkında bilgi edinin" cümlesi üzerine link verin. Ardından, ekstra bilgiler içeren sayfanın kendisine de :"Yağlı Boyayla Resim Yapma" gibi uygun ve açık bir başlık koymaya dikkat edin. Bu, arama motorlarının içeriğinizin dizinini oluşturmasını kolaylaştırır ve dolayısıyla görünürlüğünüzü biraz artırır.

Daha da önemlisi bu diğer sitelerden de link almanızı sağlar. Birçok sitenin sanat teknikleri konusunda makalelerinizi işaret etmesi, sanatçıların "sanatçılar için malzeme satan online mağazanızı" bulmasını kolaylaştıracaktır ve bu da doğal (ödemeli olmayan) arama motoru sıralamanızı iyileştirebilir.

Ziyaretçileriniz için neyin ilginç olduğunu öğrenin

Sitenize metin tabanlı birçok bilgi eklemenin harika yanlarından biri de ziyaretçileriniz için en ilginç olan konuları ve hususları öğrenebilmenizdir. Google Analytics'te En Popüler İçerik raporu (İçerik bölümünde) sitenize yapılan kaç ziyaretin her sayfanın gösterimiyle sonuçlandığını ve ziyaretçilerin bir sayfada ortalama ne kadar zaman geçirdiğini gösterir.

Ziyaretçilerin en çok hangi bağlantıları tıkladığını görmek için Site Yerleşimi'ndeki (İçerik bölümünde) sayfalara da bakabilirsiniz. Bu da belirli bir sayfada verilen sabit bir seçim kümesinde ziyaretçilerin ilgisini en çok neyin çektiğine ilişkin size bir fikir verir.

Bu raporlardan elde ettiğiniz bilgileri kullanarak içeriğinizin bileşimini iyileştirmeye çalışın. Analitiğin size bildirdiklerini göz önünde bulundurarak ziyaretçileriniz hakkında daha fazla bilgi edinirsiniz ve onlara tam aradıkları bilgileri sağlayabilirsiniz.

Özel Proje Konularımız

Kurumsal Web Sitesi

Sizi tanımak, sizden haberdar olmak, size ulaşmak, sizinle çalışmak, sizinle ticaret yapmak isteyenlere açtığınız kapı kurumsal web sitenizdir. Günümüzde en çok kullanılan ortam internet olduğu için eğer bir firmanız varsa kesinlikle kurumsal bir web siteniz olması gerekiyor. Sadece web sitesi sahibi olmak önemli değil; kaliteli, sizi çok iyi sunan, kurumsal kimliğinize yakışan, kolayca içeriğini değiştirebildiğiniz ve bu sayede müşterilerinize dinamikliğinizi aktarabildiğiniz, internetteki satış temsilciniz olacak bir web sitesine sahip olmalısınız. Gelin birlikte ihtiyaçlarınızı değerlendirip sizi en iyi şekilde sunacak kurumsal sitenizi birlikte inşa edelim.

Web Tabanlı Özel Projeler

Yazılım projelerindeki uzmanlığımız, proje yönetim yeteneklerimiz ve yıllardır bu konuda çalışarak elde ettiğimiz yazılım geliştirme tecrübemiz ile projelerinize yön vererek onları başarıya ulaştırmayı hedefliyoruz.

 

Size en iyi çözümü sunmak için, öncelikle  gereksinimlerinizi ve iş süreçlerinizi analiz ediyoruz , kapsamı belirliyoruz, fonksiyonel analizin ardından yazılım geliştirmeye başlıyoruz. Geliştirme süreci ve testleri tamamlandığında kullanıma dair eğitim vererek müşteri onay sürecini başlatıyoruz. Test aşamalarında %100 başarı sağlandığında içeriği tamamlamanız için uygulamayı devreye alarak size teslim etmiş oluyoruz. Devreye aldıktan sonra işimiz bitmiyor, karşılaşılan problemler için hazır beklerken, sizden gelen değişiklik taleplerini de projeye dahil ediyoruz.

Masaüstü Uygulamalar

Ofisiniz dahilinde kullanacağınız, işlerinizi yönetebileceğiniz, tek ya da çok kullanıcılı masüstü programları en güncel yazılım platformlarında geliştiriyoruz. Gereksinimize göre öncelikle kapsamı belirliyor, ortamınıza en uygun mimariyle ihtiyacınıza cevap verecek yazılımı geliştiriyoruz. Sadece ofiste kullanacağınız değil, sahada, mağazanızda veya işinizin olduğu her noktada çalışabilecek programları geliştirirken veriyi nerede tutacağınıza bağlı olarak en uygun altyapıyı size sağlıyoruz.

Sosyal İçerikli Projeler

Toplumsal fayda sağlayacak, sosyal iletişimi destekleyen, sosyal ihtiyaçların karşılandığı, merkezinde paylaşımın olduğu her türlü fikri kısa ve uzun vadeli projelerle destekleyerek hayata geçiriyoruz. Sinerji oluşturması, karşılıklı faydaların paylaşımı, bilginin paylaşılması, fikir birliğinin oluşturulması, yükün paylaşılması, fikir farklılıklarının bir zenginliğe dönüştürülmesi, dayanışma ve danışmanın sağlanması, sosyal etkinliklerin düzenlenmesi, eğitim, kültür, sağlık, sosyal medya gibi sosyal niteliğe sahip her türlü konular burada değerlediriliyor.